DİYET LİSTESİ SATIN ALMA İŞLEMİ NASIL YAPILIYOR?

1 Paketlerimizden birini seçin
2 Formu doldurun ve satın alın
3 Ön görüşme için sizi arayalım

Diyetisyenlerimiz ön görüşmeden sonra diyet listeniz hakkında bilgi vermek için size yeniden arıyor ve detayları iletiyor.

ÇAĞRI MERKEZİ

Hafta İçi: 09.00-18.00
0262 606 0 160
destek@diyyet.com

Düz Karın İçin Detoks Suyu

Vereceğimiz tarif aslında tam olarak vücut yağ oranınızı azaltmaya yardım edecek bir tariftir. Sadece karın yağlanmalarınız için değil kol, basen, sırt, bacak gibi bölgelerinizdeki yağlanma probleminize de çözüm olacak bu tarifi hem çok sevecek hem de sonucunu kısa sürede göreceksiniz.

Öncelikle kısa bir düzeltme yapmak istiyorum. Google aramalarında "yağ yakıcı tarifler" aramaları 1. sırada çıkmaktadır. Fakat hiçbir besinin yağ yakma gibi bir özelliği yoktur. Besinlerin içindeki bazı etken maddeler vücut yağ oranınızın azalmasına diyet ve spor eşliğinde yardımcı olur. Yani siz eğer beslenme düzeninize dikkat etmiyor, spor yapmıyorsanız hiçbir detoks tarifi size yardımcı olamaz.

Tarifimize gelecek olursak;

 

Malzemeler;

1. 2-3 dilim taze zencefil

2. 1 orta boy kabuklu dilimlenmiş salatalık

3. 1 orta boy kabuklu dilimlenmiş limon

4. 2-3 çubuk tarçın

5. 1 tutam maydanoz

6. 1 tutam dereotu

7. 1 tutam taze nane

8. 1,5 litre içme suyu

 

malzemeleri bir kaba koyup geceden buzdolabına bırakıyoruz. Herhangi bir pişirme, kaynatma işlemi yapmıyoruz. Taze ve çiğ olarak suya ekliyor ve sabaha kadar bekletiyoruz. Diğer gün, gün içinde tüm suyu tüketiyoruz.

Eğer karışımı tüketirken de buzdolabında tutuyorsanız aynı malzemeleri yine 1,5 litre su ekleyerek diğer günde kullanabilirsiniz. İkinci kullanımdan sonra kullanmayınız.

Bedeninizi toksin ve yağlardan arındırmak için düzenli olarak bu tarife en az 1 ay devam etmenizi öneriyoruz. 

Bu yazıya kaç puan verirsiniz:

4 kişi oy kullandı

YENİ KAYIT OLUŞTUR

PAROLA YENİLEME

TOP