DİYET LİSTESİ SATIN ALMA İŞLEMİ NASIL YAPILIYOR?

1 Paketlerimizden birini seçin
2 Formu doldurun ve satın alın
3 Ön görüşme için sizi arayalım

Diyetisyenlerimiz ön görüşmeden sonra diyet listeniz hakkında bilgi vermek için size yeniden arıyor ve detayları iletiyor.

ÇAĞRI MERKEZİ

Hafta İçi: 09.00-18.00
0262 606 0 160
destek@diyyet.com

Paket 1 - Takipsiz Diyet Paketi (30 Gün)
Sadece 49.90 TL

 • Uygun Fiyatlı

  Yeni başlayanlar için tavsiye ediyoruz
 • Diyet Hazırlama Görüşmesi

  Diyetisyenimiz ile görüşün ve size özel liste hazırlayalım
 • 3 Farklı Alternatif

  Size özel 3 farklı alternatif diyet listesi gönderiyoruz
HEMEN BAŞLA Listenizi hazırlayalım, ödemenizi sonra yapın.

PAKET DETAYLARI

Tanışma paketimiz, online diyete başlamak isteyen ve ne olur ne olmaz deyip tam emin olamayanlar için önerdiğimiz paketimizdir. Uygun fiyatı ile online diyete hemen başlamanız için tasarlandı.

Bu pakette neler var?

 • Diyet listesi hazırlama görüşmesi
  Diyet listenizi hazırlayabilmemiz için öncelikle sizinle görüşmemiz gerekli. Bu şekilde sizi daha iyi tanıyabiliyor ve daha etkili diyet listeleri hazırlayabiliyoruz. Bu görüşmeler sırasında size fiziksel özellikleriniz, yeme alışkanlıklarınız, yemek saatleriniz gibi konularda bazı sorular soracağız. Cevaplarınıza göre diyet listenizi şekillendireceğiz. Normalde yemek yemediğiniz bir saatte yemek yemenizi istemek diyetin uygulanmasını zorlaştıracağı için bu tür detayları öğrenmeliyiz.
 • Size özel hazırlanmış diyet programı
  Biz diyet listelerimizi kişiye özel hazırlıyoruz. Mantığımız "az ye zayıflarsın" değil kesinlikle, tam aksine diyet yapmak aç kalmak değildir diyoruz. Önemli olan neyi ne kadar yemek gerektiğini bilmek. Diyyet.com diyetisyenleri sizinle görüştükten sonra diyet listenizi sizin ihtiyaçlarınız ve alışkanlıklarınıza göre hazırlar ve başarılı olmanız için gerekeni yaparız.
 • Beslenme eğitimi ve diyet uygulama rehberi
  Beslenmeniz ile ilgili dikkat etmeniz gereken konular hakkında bir rehber hazırladık. Aynı zamanda satın aldığınız diyet listenizi nasıl uygulamanız gerekiyor, ne iyi ne kötü hakkında bilgi veriyoruz.
 • Diyet listesi değişim rehberi
  Diyet listeleri sabit değildir, içinde bulunduğunuz duruma göre değiştirmeniz gerekebilir. Bu tür durumlar için diyet listenizde değişim listesi hazırlıyoruz ve bu değişimler nasıl yapılır hakkında size özel rehber hazırlıyoruz.

 

 • Her öğün için 3 ayrı alternatif
  Diyet listesinin uygulanmasını kolaylaştırmak için size özel alternatifli listeler hazırlıyoruz. Her öğün için 3 ayrı seçenek canınız o gün neyi istiyorsa onu seçebilirsiniz.
 • Whatsapp veya çağrı merkezi üzerinden danışma
  Diyet listeniz ile ilgili sorularınızı iletmek için bize whatsapp üzerinden veya çağrı merkezimiz ile ulaşabilirsiniz. Diyetisyenlerimiz en hızlı şekilde size geri dönüş sağlar ve detaylı bilgi verir.
 • Diyetisyenlerimiz ile aylık değerlendirme görüşmesi
  Takipsiz paketlerde diyet listenizin sonuna geldinizde süreci değerlendirmek için diyetisyenlerimiz size yeniden ulaşır ve değerlendirme yapar. Diyeti uygulayarak elde ettiğiniz kazanımları sürdürmek için neler yapabileceğiniz için fikir alış verişinde bulunurlar.
 

Paket 1 - Takipsiz Diyet Paketi (30 Gün) Sadece 49.90 TL

HEMEN BAŞLA
Biz önce diyet listenizi hazırlayalım, siz daha sonra ödemenizi yapın.

YENİ KAYIT OLUŞTUR

PAROLA YENİLEME

TOP