DİYET LİSTESİ SATIN ALMA İŞLEMİ NASIL YAPILIYOR?

1 Paketlerimizden birini seçin
2 Formu doldurun ve satın alın
3 Ön görüşme için sizi arayalım

Diyetisyenlerimiz ön görüşmeden sonra diyet listeniz hakkında bilgi vermek için size yeniden arıyor ve detayları iletiyor.

ÇAĞRI MERKEZİ

Hafta İçi: 09.00-18.00
0262 606 0 160
destek@diyyet.com

Paket 4 - Takipli Online Diyet (90 Gün)
Sadece 849.90 TL

 • 3 aşamalı diyet uygulaması

  Diyet listenizi 30+30+30 gün şeklinde 3 aşamalı düzenliyoruz
 • Diyet öncesi detoks programı

  Diyete başlamadan önce ile vücudunuzu arındırın
 • Sürekli Takip

  Haftalık kontroller ile diyetinizi sürekli takip ediyoruz
HEMEN BAŞLA Listenizi hazırlayalım, ödemenizi sonra yapın.

PAKET DETAYLARI

Takipli online diyet paketlerinde, diyetisyenlerimiz gelişimizini haftalık olarak takip eder ve gerekli durumlarda güncellemeler yapar. 3 aşamalı uygulamada 30+30+30 gün olarak şekilde 3 farklı diyet listesi oluşturuyoruz. 2. ve 3. listeler, önceki listelerde alınan sonuçlara göre düzenlenir. Bu şekilde kalıcı etkinin oluşması sağlanır.

Bu pakette neler var?

 • Diyet listesi hazırlama görüşmesi
  Diyet listenizi hazırlayabilmemiz için öncelikle sizinle görüşmemiz gerekli. Bu şekilde sizi daha iyi tanıyabiliyor ve daha etkili diyet listeleri hazırlayabiliyoruz. Bu görüşmeler sırasında size fiziksel özellikleriniz, yeme alışkanlıklarınız, yemek saatleriniz gibi konularda bazı sorular soracağız. Cevaplarınıza göre diyet listenizi şekillendireceğiz. Normalde yemek yemediğiniz bir saatte yemek yemenizi istemek diyetin uygulanmasını zorlaştıracağı için bu tür detayları öğrenmeliyiz.
 • Size özel hazırlanmış diyet programı
  Biz diyet listelerimizi kişiye özel hazırlıyoruz. Mantığımız "az ye zayıflarsın" değil kesinlikle, tam aksine diyet yapmak aç kalmak değildir diyoruz. Önemli olan neyi ne kadar yemek gerektiğini bilmek. Diyyet.com diyetisyenleri sizinle görüştükten sonra diyet listenizi sizin ihtiyaçlarınız ve alışkanlıklarınıza göre hazırlar ve başarılı olmanız için gerekeni yaparız.
 • Beslenme eğitimi ve diyet uygulama rehberi
  Beslenmeniz ile ilgili dikkat etmeniz gereken konular hakkında bir rehber hazırladık. Aynı zamanda satın aldığınız diyet listenizi nasıl uygulamanız gerekiyor, ne iyi ne kötü hakkında bilgi veriyoruz.
 • Diyete başlamadan önce ücretsiz detoks
  Diyete başlamadan önce uygulamanız için size detoks programı iletiyoruz. Bu program sayesinde vücudunuzu arındırıyor ve diyetin daha etkili olmasını sağlıyoruz.
 • Diyet listesi değişim rehberi
  Diyet listeleri sabit değildir, içinde bulunduğunuz duruma göre değiştirmeniz gerekebilir. Bu tür durumlar için diyet listenizde değişim listesi hazırlıyoruz ve bu değişimler nasıl yapılır hakkında size özel rehber hazırlıyoruz.

 

 • Her öğün için 3 ayrı alternatif
  Diyet listesinin uygulanmasını kolaylaştırmak için size özel alternatifli listeler hazırlıyoruz. Her öğün için 3 ayrı seçenek canınız o gün neyi istiyorsa onu seçebilirsiniz.
 • Whatsapp veya çağrı merkezi üzerinden danışma
  Diyet listeniz ile ilgili sorularınızı iletmek için bize whatsapp üzerinden veya çağrı merkezimiz ile ulaşabilirsiniz. Diyetisyenlerimiz en hızlı şekilde size geri dönüş sağlar ve detaylı bilgi verir.
 • Diyetisyenlerimiz ile haftalık değerlendirme görüşmesi
  Takipli paketlerimizde diyetisyenlerimiz sizinle her hafta değerlendirme görüşmesi yapar ve ters giden birşey varsa listenizi günceller. Ayrıca sizin istediğiniz güncellemeler olursa listeniz bu isteklerinize göre yeniden şekillendirilir.
 • Yağ yakıcı alternatif tarifler
  Bazen kilo vermek için ek uygulamalara gerek olabilir, size özel hazırlanan yağ yakıcı tarifler ile kilo verme sürecinizi hızlandırın. Dilerseniz genel, dilerseniz bölgesel yağ yakıcı tarifleri haftalık alabilirsiniz. Tarifleri haftalık değiştirerek daha etkili sonuç almayı hedefliyoruz.
 • Üç aşamalı diyet değişimi
  Diyet listenizi 30+30+30 gün olacak şekilde 3 kere hazırlıyoruz. 2. ve 3. listeler, önceki listenin durumuna göre yeniden düzenleniyor. Bu şekilde takip eden aydalarda, önceki aya göre daha etkili sonuç almanızı hedefliyoruz.
 

Paket 4 - Takipli Online Diyet (90 Gün) Sadece 849.90 TL

HEMEN BAŞLA
Biz önce diyet listenizi hazırlayalım, siz daha sonra ödemenizi yapın.

YENİ KAYIT OLUŞTUR

PAROLA YENİLEME

TOP