DİYET LİSTESİ SATIN ALMA İŞLEMİ NASIL YAPILIYOR?

1 Paketlerimizden birini seçin
2 Formu doldurun ve satın alın
3 Ön görüşme için sizi arayalım

Diyetisyenlerimiz ön görüşmeden sonra diyet listeniz hakkında bilgi vermek için size yeniden arıyor ve detayları iletiyor.

ÇAĞRI MERKEZİ

Hafta İçi: 09.00-18.00
0262 606 0 160
destek@diyyet.com

Paket 2 - Takipli Online Diyet (30 Gün)
Sadece 299.90 TL

 • Herşey kontrol altında

  Takipli paket ile diyetinizde sürekli güncelleme yapıyoruz
 • Haftalık görüşmeler

  Diyetisyenlerimiz ile haftalık değerlendirme yapın, listenizi güncelleyin
 • Yağ yakıcı alternatif tarifler

  Her hafta farklı bir yağ yakıcı tarif ile sonucu garanti edin
HEMEN BAŞLA Listenizi hazırlayalım, ödemenizi sonra yapın.

PAKET DETAYLARI

Takipli online diyet paketlerinde, diyetisyenlerimiz gelişimizini haftalık olarak takip eder ve gerekli durumlarda güncellemeler yapar. Ayrıca her hafta farklı bir yağ yakıcı tarif ile sonuca ulaşmanızı kolaylaştırıyoruz.

Bu pakette neler var?

 • Diyet listesi hazırlama görüşmesi
  Diyet listenizi hazırlayabilmemiz için öncelikle sizinle görüşmemiz gerekli. Bu şekilde sizi daha iyi tanıyabiliyor ve daha etkili diyet listeleri hazırlayabiliyoruz. Bu görüşmeler sırasında size fiziksel özellikleriniz, yeme alışkanlıklarınız, yemek saatleriniz gibi konularda bazı sorular soracağız. Cevaplarınıza göre diyet listenizi şekillendireceğiz. Normalde yemek yemediğiniz bir saatte yemek yemenizi istemek diyetin uygulanmasını zorlaştıracağı için bu tür detayları öğrenmeliyiz.
 • Size özel hazırlanmış diyet programı
  Biz diyet listelerimizi kişiye özel hazırlıyoruz. Mantığımız "az ye zayıflarsın" değil kesinlikle, tam aksine diyet yapmak aç kalmak değildir diyoruz. Önemli olan neyi ne kadar yemek gerektiğini bilmek. Diyyet.com diyetisyenleri sizinle görüştükten sonra diyet listenizi sizin ihtiyaçlarınız ve alışkanlıklarınıza göre hazırlar ve başarılı olmanız için gerekeni yaparız.
 • Beslenme eğitimi ve diyet uygulama rehberi
  Beslenmeniz ile ilgili dikkat etmeniz gereken konular hakkında bir rehber hazırladık. Aynı zamanda satın aldığınız diyet listenizi nasıl uygulamanız gerekiyor, ne iyi ne kötü hakkında bilgi veriyoruz.
 • Diyet listesi değişim rehberi
  Diyet listeleri sabit değildir, içinde bulunduğunuz duruma göre değiştirmeniz gerekebilir. Bu tür durumlar için diyet listenizde değişim listesi hazırlıyoruz ve bu değişimler nasıl yapılır hakkında size özel rehber hazırlıyoruz.

 

 • Her öğün için 3 ayrı alternatif
  Diyet listesinin uygulanmasını kolaylaştırmak için size özel alternatifli listeler hazırlıyoruz. Her öğün için 3 ayrı seçenek canınız o gün neyi istiyorsa onu seçebilirsiniz.
 • Whatsapp veya çağrı merkezi üzerinden danışma
  Diyet listeniz ile ilgili sorularınızı iletmek için bize whatsapp üzerinden veya çağrı merkezimiz ile ulaşabilirsiniz. Diyetisyenlerimiz en hızlı şekilde size geri dönüş sağlar ve detaylı bilgi verir.
 • Diyetisyenlerimiz ile haftalık değerlendirme görüşmesi
  Takipli paketlerimizde diyetisyenlerimiz sizinle her hafta değerlendirme görüşmesi yapar ve ters giden birşey varsa listenizi günceller. Ayrıca sizin istediğiniz güncellemeler olursa listeniz bu isteklerinize göre yeniden şekillendirilir.
 • Yağ yakıcı alternatif tarifler
  Bazen kilo vermek için ek uygulamalara gerek olabilir, size özel hazırlanan yağ yakıcı tarifler ile kilo verme sürecinizi hızlandırın. Dilerseniz genel, dilerseniz bölgesel yağ yakıcı tarifleri haftalık alabilirsiniz. Tarifleri haftalık değiştirerek daha etkili sonuç almayı hedefliyoruz.
 

Paket 2 - Takipli Online Diyet (30 Gün) Sadece 299.90 TL

HEMEN BAŞLA
Biz önce diyet listenizi hazırlayalım, siz daha sonra ödemenizi yapın.

YENİ KAYIT OLUŞTUR

PAROLA YENİLEME

TOP